RÓLUNK SZÓLTAK A HÍREK

Dr. Dézsi Csaba András - hazalátogatott

Rólunk szóltak a hírek!

#gőrzámoly #750győr #750győrzámoly

0:48 / 2:44

Facebook

Izgalmas és sokszínű programokkal várták szombaton, Győrzámolyon a helyieket és természetesen a vendégeket is, hiszen amellett hogy megtartották az I. Győrzámolyi Parasztolimpiát, a Sángli Gyöpi Bogrács Piknikre is sor került. A település idén 750 éves, az ünnepi rendezvényre meghívást kapott dr. Dézsi Csaba András Győr polgármestere is,

#híradó #győr750 #ünnepség #győrzámoly #győrplusz

 

Isten éltesse Győrzámolyt! - Győr Plusz

Köszönjük dr. Dézsi Csaba Andrásnak, Győr polgármesterének, hogy elfogadta a meghívást és velünk együtt ünnepelt!

Isten éltesse Győrzámolyt! - Győr Plusz

GYORPLUSZ.HU

Isten éltesse Győrzámolyt! - Győr Plusz

Lelkes készülődés előzte meg a mai napot Győrzámolyon, hiszen a ..........

Oxygen Média - szeptember 16.

Szeretettel és sok-sok izgalmas programmal várunk mindenkit!

0:29 / 3:24

Győri Hírek & Magazin - Oxygen Media

Szeptember 16., 18:30 ·

Szeretnél sétahajókázni a Mosoni-Dunán, állatot simogatni, vagy akár lovaskocsizni? Ha kipróbálnád mindezt, akkor Győrzámolyon a helyed szombaton.

Ha kipróbálnád mindezt, akkor Győrzámolyon a helyed szombaton.

Költészet napi játékról - Oxygen Hírügynökség

Költészet napi játékunkról beszámolta az Oxygen Hírügynökség!

https://fb.watch/4Vr9mH-Ojj/

Új "szívünkről" szólnak a hírek

Már Zámolyon is szívbe gyűjtik a kupakokat címmel jelent meg tudosítás a Győrplusz Tv-ben, illetve elhangott a hír a Győplussz Rádióban is.

Már Zámolyon is szívbe gyűjtik a kupakokat - YouTube

 

Kamerarendszert telepítettek Győrzámolyon

Tudósítás intézmény bővítésről a Győr Plusz Médiában

Győr Plusz Médiában is rólunk szóltak a hírek........

https://l.facebook.com/l.php...

Intézményi bővítés

Nagy István

December 11., 15:35 ·

140 millió forintos fejlesztés valósult meg Győrzámolyon. A beruházásoknak köszönhetően a Győrzámolyi Tündérrózsa Bölcsőde már 3 csoporttal tudja fogadni a kisgyermekeket, a Tündérkert Óvoda pedig összesen 8 csoport befogadását teszi lehetővé, ahol így jelenleg 204 óvodás korú gyermeket nevelnek. Gratulálok a projekt megvalósításához!

Részletek: https://valasztokerulet.drnagyistvan.hu/bolcsode-es.../

Fotó: Bánhegyi István

Győri Hírek nov. 23.

Vigyázzunk egymásra! Vigyázzunk magunkra!

https://www.facebook.com/gyorihirek.hu/videos/713583762622111/

Miniszteri látogatás Győrzámolyon

Tisztelt Lakótársak! Kedves Győrzámolyiak!

Mint arról már pénteken tájékoztattam a lakosságot, községünkbe látogatott Nagy István agrárminiszter, a térség országgyűlési képviselője. Konstruktív megbeszélést folytattunk irodámban, amelyen során megbeszéltük a fejlesztési elképzeléseinket, illetve a községet érintő problémákat.

Rövid beszámoló a felmerült témákról:

Győrzámoly Község Önkormányzata építészeti ötletpályázatot hirdetett: „Győrzámoly Településközpont kialakítása” címmel. Határidőre öt pályázat érkezett, a felbontás után a Bíráló Bizottság megkezdte munkáját. Annyit már előzetesen kijelenthetünk, hogy mind az öt pályamű igényes, precíz kivitelű. Miniszter úr is megtekintette a pályamunkákat, egyeztettünk a lehetséges pályázati, egyéb lehetőségekről a forrás megteremtéséhez. Az ötletpályázatra beérkezett pályamunkákról, a Bíráló Bizottság döntéséről, a munka folytatásáról, hamarosan bővebb tájékoztatást adunk, és egy virtuális kiállítás keretében lehetőséget biztosítunk minden érdeklődőnek a pályamunkák megtekintésére.

Megválasztásom óta folyamatosan dolgozom annak érdekében, hogy a 1401-es közút, győrzámolyi szakasza is megújuljon. Sokak által ismert, hogy a 1401-es út felújítása gyakorlatilag Győrújfalutól Hédervárig megtörtént, ezidáig Győrzámoly maradt ki belőle. Miniszter úr tájékoztatása szerint „zöld utat” kapott a fejlesztés és egy éven belül elkezdődnek a munkálatok.

Képviselő úr arról is tájékoztatott, hogy folyamatosan napirenden tartják az alsó-szigetközi elkerülő út tervét is, annak mielőbbi megvalósulásán dolgoznak. Tájékoztattam arról, hogy a gyermeklétszám folyamatos emelkedése miatt intézményeink bővítésére van szükség és hogy mennyire fontos a lakosság életkörülményeinek javítása érdekében a szilárd útburkolatok elkészítése. Decemberben visszavárjuk miniszter urat, mivel terveink szerint addigra elkészül az új bölcsődei csoport, illetve végleges helyére költözhet az óvoda nyolcadik csoportja is.

A látogatásról beszámolt a Győr+ Tv is. Az itt készült riport, az alábbi linken megtekinthető.

Pulai Nikoletta

polgármester

https://www.gyorplusz.hu/gyor/miniszteri-latogatas-gyorzamolyon/

Oxygen - téma: az Alsó-Szigetközi elkerülő

Kisalföld (május 27.)

Győri Hírek - Összefogtak a kistelepülések is!

A győrzámolyi összefogásról beszámolnak a híradások

Anyáknapi meglepetés Győrzámolyon

Az Oxygén Média beszámolt községünk anyáknapi meglepetéséről. A híradós összefoglalót, az alábbi linken lehet megtekinteni.

https://gyorihirek.hu/autobol-koszontottek-az-edesanyakat-gyorzamolyon/

Terveink a Kisalföld című újságban

Kisalföldben megjelent cikk

Útfejlesztést terveznek az Alsó-Szigetközben - Kisalföld

https://www.kisalfold.hu/kozelet/helyi-kozelet/utfejlesztest-terveznek-az-also-szigetkozben-6840552/

kisalfold.hu

Alsó-szigetközi elkerülő út megépítésének előkészítését kezdeményezte a megyei közgyűlés pénteki ülésén.

Nagy István agrárminiszter, országgyűlési képviselő és az alsó-szigetközi településvezetők javaslatára a Győr-Moson-Sopron Megyei Közgyűlés pénteki ülésén a képviselők elfogadták azt a határozatot, mely a településeket elkerülő, jövőbeli közút megépítéséhez szükséges előkészítő munkák mielőbbi elkezdését szorgalmazza.

A szigetközi falvak ugrásszerűen megnövekedett népesedési hullámát a közúti és egyéb infrastruktúra az utóbbi években semmilyen mértékben nem követte. Az útvonalon jelentősen megnövekedett a forgalom, csúcsidőben rendszeressé váltak a dugók, a hullámokban érkező torlódás pedig Győrben is fennakadást okoz. A mostani helyzet egyrészt az alsó-szigetközi településekről ingázóknak okoz mindennapi nehézséget, másrészt a határozat figyelembe veszi a közút mellett élő polgárok biztonságos és élhető hétköznapjai megteremtésének szempontjait is.

Elkerülő épülhet Szigetközben

 

https://gyorihirek.hu/elkerulout-epulhet-a-szigetkozben/

 

Vissza Fel

 
MUNIPOLIS
Önkormányzati hírek 
közvetlenül a telefonjára

 

×