Archívum 2020.

Harmincas tábla kihelyezése

Tisztelt Lakótársak! Kedves Győrzámolyiak!

A mai nap folyamán (április 29.) az érintett lakosság kérésével egyetértésben elhelyezésre kerültek a Dergiták útján és a Győri úton 30-as sebességkorlátozó táblák. A biztonságosabb közlekedés mellett talán a por is kisebb problémát fog okozni. Viszont minden táblának, szabálynak akkor van értelme, ha be is tartjuk. Kérem Önöket, hogy fokozottan tartsuk be községünk területén a közlekedési szabályokat!

Tisztelettel felhívom a lakosság figyelmét, hogy az ingatlana előtti közterület rendben tartása az ingatlan tulajdonos feladata! Szerencsére falubejárásaim során nagy többségében azt tapasztalom, hogy a lakók rendben tartják a ház előtti területet, amit nagyon szépen köszönök! Viszont kérem azokat, akik eddig ezt elmulasztották, tegyék meg rövid időn belül! Beleértve a saroktelek tulajdonosokat is, akiknek szembe kell nézni speciális helyzetükkel, hogy két oldalon is érintettek például a fűnyírásban. Bízom a lakosság együttműködésében! Vigyázzunk egymásra! Vigyázzunk magunkra! Vigyázzunk községünkre!

Pulai Nikoletta
polgármester

Vissza Fel

 
MUNIPOLIS
Önkormányzati hírek 
közvetlenül a telefonjára

 

×